Odmładzanie, usuwanie zmarszczek

Laser frakcyjny erbium 1550nm

Działanie lasera frakcyjnego erbium jest obecnie jedna z najskuteczniejszych metod w walce ze strarzeniem się skóry. Efektem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami.

Lifting twarzy: 2200zł 1700zł*
 

Lifting twarzy i szyi: 2800zł 2400zł*
 

PerfectSkinPlus®

kompleksowy lifting twarzy i szyi PerfectSkinPlus®


Kompleksowy zabieg odmładzania z użyciem lasera frakcyjnego erbium glass 1550nm.

W skład zabiegu wchodzi:

  • fotoodmładzanie (ELOS)
  • fale radiowe
  • mezoterpia bezigłowa
  • laser frakcyjny ERBIUM 1550

Fotoodmładzanie

Poprzez działanie świtała IPL w połączeniu z falami radiowymi dochodzi do efektu termicznego, gdzie kolagen ulega skróceniu, a fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włokien kolagenowowych. Efektem jest wyraźna poprawa napięcia i elastyczności skóry. Płytkie zmarszczki ulegają spłyceniu, proces starzenia jest opóźniony , a przebarwienia ulegają likwidacji.


Mezoterapia bezigłowa

Wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka za pomocą ultradźwięków. Zabieg ma na celu rewitalizacje i witalizacje skóry bez naruszenia ciągłości naskórka co powoduje głębokie nawilżenie i odmłodzenie skóry. W tym celu stosujemy odpowiednio dobrane preparaty takie jak np. kolagen, witamina C i E, kawior, elastyna, koenzym Q10.


Fale radiowe

W wyniku działania fal radiowych dochodzi do podgrzania tkanek, co powoduje obkurczanie włókien kolagenowych i pobudzenia procesów regeneracyjnych i ujędrnienia skóry. Efektem działania fal radiowych jest redukcja drobnych zmarszczek i poprawa owalu twarzy. Przywracamy skórze gęstości co powoduje jej ujędrnienie i młody wygląd.


Laser frakcyjny erbium 1550nm

Działanie lasera frakcyjnego erbium jest obecnie jedna z najskuteczniejszych metod w walce ze strarzeniem się skóry. Efektem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Urządzenie to dzięki najnowszej technologii umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania warstwy rogowej naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać ,gdyż ujędrnienie i poprawa kolorytu skóry następuje po 10 dniach od zabiegu natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.


Lifting twarzy i szyi PerfectSkinPlus®: 4500zł
PROMOCJA 3000 zł*

 

*Oferta ważna do


Pełna metamorfoza

Metamorfoza to seria zabiegów łączonych, których dobór i cykl ustalany jest na konsultacji w gabinecie. Metamorfoza całkowicie odmieni Twój wizerunek. Cena zależna jest od zastosowanych zabiegów - w zależności od problemów skórnych pacjenta.

Odmładzanie - pełna metamorfoza
Metamorfoza
Przykładowa metamorfoza – seria zabiegów:

Cena standardowa zabiegów 12000 PLN – teraz PROMOCJA pakiet metamorfozy tylko 9900 PLN obejmuje:

  • Lifting laserem frakcyjnym co2 10600nm z dodatkiem lasera ELOS lub lifting laserem frakcyjnym erbium glass 1550nm z dodatkiem lasera ELOS.
  • Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym cztery zabiegi lub seria zabiegów elektroporacji wzmocnionej o zabieg laserowy ELOS plus zabieg falami radiowymi z użyciem kwasu hialuronowego do mezoterapii igłowej.
  • Botox - usuwanie zmarszczek czoło, lwia zmarszczka i kurze łapki.
  • Lifting volumetryczny kwasem hialuronowym – dolina łez, podniesienie policzków, bruzdy nosowo wargowe, marionetki, zmarszczki palacza.
  • Pakiet kosmetyków do pielęgnacji domowej.


cena regularna: 12000zł, PROMOCJA: 9900zł*
 

Lifting twarzy i szyi PerfectSkinPlus®

Lifting Twarzy PerfectSkinPlus®

Lifting twarzy i szyi PerfectSkinPlus® laserem frakcyjnym ERBIUM GLASS

Zobacz cenę zabiegu

Zabiegi


Laser erbowy

Laser erbowy to jest jedno z najnowszych osiągnięć techniki laserowej...

Więcej